O firme
      Spoločnosť TonerComp je flexibilná spoločnosť schopná promptne zabezpečovať všetky požiadavky trhu a zákazníka v oblasti tlače
kancelárskej a výpočtovej techniky.

Hlavným poslaním spoločnosti je:

  • Predaj kvalitných 100% nových a kompatibilných tonerov a atramentových náplní do všetkých typov tlačiarní, kopírok a faxov.
  • Predaj vysoko kvalitnej a spoľahlivej výpočtovej techniky.
  • Správa, realizácia a údržba počítačových sietí.
  • Servis výpočtovej techniky.

Z hľadiska spotrebného materiálu a výpočtovej techniky ponúkame:
      Kompatibilné produkty ktoré môžu byť považované ako alternatívny produkt k originálnemu toneru.
Hlavnou výhodou je nízka cena pri zachovaní vysokej kvality tlače, pričom počet výtlačkov pri kompatibilnom produkte je totožný s počtom výtlačkov na originálnom toneri.
      Strategickou výhodou tonerov spoločnosti TonerComp je garancia, že Vaše vytlačené dokumenty budú bez čiernych pásov, či bodiek na papieri.
Používaním našich produktov sa už nemusíte obávať rozsypaného prachu, či vytečeného atramentu ako to býva pri repasovaných produktoch.
      Od 1.10.2012 sme sa stali Refurbished partnerom, http://www.refurbished.sk/ kde vieme zákazníkom ponúknuť kvalitnú, spoľahlivú a vysoko výkonnú výpočtovú techniku za cenu prijateľnú pre každého.
      V našom On-line PC obchode http://www.tonercomp.sk/eshop/ nájdete rôzne komponenty a periférie výpočtovej techniky.

Naša vízia:
      Víziou spoločnosti TonerComp je stať sa silným partnerom významných spoločností, ktorým bude zabezpečovať bezchybné komplexné služby v oblasti kancelárskej a výpočtovej techniky.
      V prípade, že Vám dôjde toner či cartridge vo Vašej tlačiarni, máte technický problém na Vašom PC neváhajte nás kontaktovať. Na vaše požiadavky reagujeme promptne, 24 hod. denne, 7 dní v týždni.


Takto sa chceme ešte viac priblížiť k Vám, lebo len Vaša spokojnosť je naším úspechom.

Naši partneri