: www.TonerComp.Sk - Počítače, Notebooky, Spotrebný material za najlepšie ceny.

O firme

      Spoločnosť TonerComp je flexibilná spoločnosť schopná promptne zabezpečovať všetky požiadavky trhu a zákazníka v oblasti tlače, kancelárskej a výpočtovej techniky.
      Aktuálne sa naša spoločnosť taktiež zaoberá aj inštaláciou zabezpečovacích alarmových systémov a zabezpečovacích kamerových systémov.

Hlavným poslaním spoločnosti je:

  • Predaj kvalitných 100% nových a kompatibilných tonerov a atramentových náplní do všetkých typov tlačiarní, kopírok a faxov.
  • Predaj vysoko kvalitnej a spoľahlivej výpočtovej techniky.
  • Správa, realizácia a údržba počítačových sietí.
  • Servis výpočtovej techniky.
  • Návrh, realizácia a konfigurácia zabezpečovacích systémov.
  • Návrh, realizácia a konfigurácia kamerových systémov.

Z hľadiska spotrebného materiálu a výpočtovej techniky ponúkame:
      Kompatibilné produkty ktoré môžu byť považované ako alternatívny produkt k originálnemu toneru.
Hlavnou výhodou je nízka cena pri zachovaní vysokej kvality tlače, pričom počet výtlačkov pri kompatibilnom produkte je totožný s počtom výtlačkov na originálnom toneri.
      Strategickou výhodou tonerov spoločnosti TonerComp je garancia, že Vaše vytlačené dokumenty budú bez čiernych pásov, či bodiek na papieri.
Používaním našich produktov sa už nemusíte obávať rozsypaného prachu, či vytečeného atramentu ako to býva pri repasovaných produktoch.
      Od 1.10.2012 sme sa stali Refurbished partnerom, http://www.refurbished.sk/ kde vieme zákazníkom ponúknuť kvalitnú, spoľahlivú a vysoko výkonnú výpočtovú techniku za cenu prijateľnú pre každého.

      Dňa 23.06.2015 nám bol pridelený certifikát Technickej služby čo nás oprávňuje k inštalácii zabezpečovacích alarmových systémov a zabezpečovacích kamerových systémov. V našom portfóliu preto nechýba ani projektovanie, realizácia a konfigurácia týchto systémov.

Naša vízia:
      Víziou spoločnosti TonerComp je stať sa silným partnerom významných spoločností, ktorým bude zabezpečovať bezchybné komplexné služby v oblasti kancelárskej a výpočtovej techniky.
      V prípade, že Vám dôjde toner či cartridge vo Vašej tlačiarni, máte technický problém na Vašom PC neváhajte nás kontaktovať. Na vaše požiadavky reagujeme promptne, 24 hod. denne, 7 dní v týždni.


Takto sa chceme ešte viac priblížiť k Vám, lebo len Vaša spokojnosť je naším úspechom.

Naši partneri

Akciové produkty

Žiadne novinky v databáze.
Prihlásiť k odberu noviniek.
Email: