blog-image
11
Máj
E-kasa
  • date-icon11.05.2019
  • blog-iconeKasa

E-Kasa

Finančná správa prináša podnikateľom jednoduchšie a moderné riešenie evidencie tržieb. eKasa je projekt, ktorý znamená online pripojenie všetkých pokladníc na finančnú správu.

Jednou z hlavných výhod pre podnikateľov je okrem automatizovaného a prehľadného systému aj to, že účely elektronickej registračnej pokladnice po novom splní aj počítač, tablet alebo mobil. Odpadávajú Vám tiež náklady na prevádzku, keďže nie sú potrebné servisné organizácie a potrebná nie je ani uzávierka, pretože prechod medzi účtovnými dňami bude kontinuálny.
Inovatívna administratíva tiež ochráni spotrebiteľov pred podvodnými predajcami. Kupujúci si bude môcť vystavený doklad skontrolovať prostredníctvom aplikácie pre overenie pokladničného dokladu (OPD Skener). Systém združujúci používateľove výdavky ponúka tiež možnosť pracovať s nimi pre administratívne účely (poistka, výstavba, záruka…) alebo pre účely daňového priznania.

Finančná správa na Slovensku vstúpi do svojej novej etapy od 1. júla 2019. Do tohto dátumu musia byť na systém napojení všetci podnikatelia. Novým podnikateľom a podnikateľom, ktorí sú od 1. apríla povinní evidovať tržby v pokladnici, vznikla povinnosť pripojenia do systému eKasa od rovnakého dátumu.

ODPORÚČANÉ

post-image
Kvalitné počítače za dostupnú cenu? Vieme,...
Čítať ďalej
post-image
Zverte váš počítač a web do dobrých rúk
Čítať ďalej
post-image
Pokladnice pre malé i veľké firmy
Čítať ďalej
post-image
Alarm vás ochráni pred zlodejmi, no ponúknuť...
Čítať ďalej

PARTNERI

Dlhodobo spolupracujeme len s overenými partnermi a dodávateľmi, ktorí sú zárukou kvality a rokmi pôsobenia na našom trhu vedia nám i našim klientom poskytnúť cenné skúsenosti.

logo
Zaujímajú vás ďalšie informácie?
Kontakt