: www.TonerComp.Sk - Počítače, Notebooky, Spotrebný material za najlepšie ceny.

Čo je to Remarketing?

Čo je to HP Remarketing program?

HP Remarketing (čiže aj HP Renew alebo HP Resale) je program, v ktorom ponúka firma HP celú radu profesionálne renovovaných notebookov za atraktívnu cenu.
Na všetky produkty z programu HP Remarketing je našou spoločnosťou MB TECH BB s.r.o. poskytovaná záruka 24 mesiacov.
Lacné notebooky HP môžu ponúknuť najnovšie technológie, pretože viac než 80% produktov z ponuky sú nie staršie ako 12 mesiacov.
Notebooky pochádzajú z výstav, z továrenských alebo skladových prebytkov, alebo boli vypožičané ako náhradný notebook počas opravy atď... Lacné notebooky z HP remarketing programu sú v 90% od nových k nerozoznaniu.
Remarketing je jedna z nových marketingových techník, ktoré firmy používajú na zvýšenie výnosov na súčasnom globalizovanom trhu.
Remarketing znamená opakované uvedenie produktu na trh (MARKET=TRH), pričom obyčajne sa táto technika využíva v spojitosti s uvedením produktu na iné trhy.
V prípade, že je predaj niektorého druhu notebooku na pôvodnom trhu v západnej Európe bol úspešný, može výrobca remarketingom na trhoch východnej Európy maximalizovať svoje zisky.
Ak naopak bol povodný marketing produktu neúspešný, musí výrobca zmeniť marketingovú stratégiu, a znížiť cenu, a predať nepredané skladové zásoby remarketingom na trhoch východnej Európy.

Remarketed Notebook
Odvodené od slova Remarketing = znovu uvedenie na trh. Toto označenie znamená, že notebook prešiel procesom remarketingu, spravidla pochádza z inej krajiny, t.j. bol pôvodne určený len pre trhy v západnej európe, a na základe toho ho HP uvoľnilo na predaj pre ostatné trhy, vrátane trhu v SR, na ktorý pôvodne nebol tento notebook určený, ale dovážať ho môže len autorizovaný partner HP pre dovoz týchto notebookov.
Preto sa nazýva Remarketed.
Môže sa jednať o úplné novinky, výkonné notebooky, aké v SR nekupíte, alebo sa jedná o nepredané skladové zásoby z veľkoskladov v zahraničí, rôzne ležiaky a podobne, ktoré sú ponúkané so zľavami až 50 percent z pôvodnej ceny.


Výhody pre vás:
Originálna HP kvalita a spoľahlivosť
Široká ponuka
Dostupné sú ako najnovšie tak aj staršie modely
Záruka a podpora od HP
Výborný pomer výkon / cena
Rovnaký výkon ako notebooky, ktoré sú predávané ako nové

Akciové produkty

Žiadne novinky v databáze.
Prihlásiť k odberu noviniek.
Email: