blog-image
26
Jan
Alarm vás ochráni pred zlodejmi, no ponúknuť vám môže oveľa viac
  • date-icon26.01.2019
  • blog-iconZabezpečovacie systémy a alarmy
Chcete, aby bola vaša firma či domácnosť v absolútnom bezpečí? Zabezpečte svojmajetok kvalitným alarmom, s ktorým môžete navyše i ovládať svetlá, žalúzie alebo garáž.

Naša spoločnosť za zaoberá predajom a inštaláciou kvalitných alarmových systémov, pričom našim hlavným dodávateľom je firma Jablotron, ktorá je známa svojou špičkovou kvalitou za dostupné ceny. O kvalite svedčí i poskytovaná sedemročná záruka.

Tieto alarmy vás očaria nadčasovým dizajnom a jednoduchým použitím, alarmu okamžite porozumiete. Kombinácia bezdrôtového a drôtového systému umožňuje šetrnú inštaláciu - šetrnú k vašej peňaženke i k samotnému objektu. Okrem toho sa naše alarmy vyznačujú multifunkčnosťou, čo znamená, že vám zabezpečia ochranu nielen pred zlodejmi, ale aj pred požiarom, vodou či únikom plynu. Rovnako dokážete ovládať kúrenie či otvoriť garážové dvere, a to prakticky odkiaľkoľvek, alarm viete ovládať cez počítač či prostredníctvom aplikácie v mobile. Výber vieme spoločne prispôsobiť vašim potrebám, zabezpečíme ochranu vášmu bytu, domu, chaty či kancelárskym priestorom. Samozrejmosťou je aj profesionálna inštalácia.

Potreba ochraňovať svoj majetok sa denne týka nejedného bytového i nebytového priestoru. Ak chcete získať istotu, pocit bezpečia a pokoj, alarmové systémy sú pre vás to pravé.

ODPORÚČANÉ

post-image
Hikvision AcuSense - kľúčové výhody
Čítať ďalej
post-image
Komfortné a ekonomické bývanie
Čítať ďalej
post-image
Kvalitné počítače za dostupnú cenu? Vieme,...
Čítať ďalej
post-image
AKTUALIZÁCIA zariadení ELCOM!
Čítať ďalej

PARTNERI

Dlhodobo spolupracujeme len s overenými partnermi a dodávateľmi, ktorí sú zárukou kvality a rokmi pôsobenia na našom trhu vedia nám i našim klientom poskytnúť cenné skúsenosti.

logo
Zaujímajú vás ďalšie informácie?
Kontakt