blog-image
13
Feb
Hikvision AcuSense - kľúčové výhody
  • date-icon13.02.2020
  • blog-iconKamerové systémy

Integrácia aplikácie Hikvision AcuSense do IP kamier EasyIP 4.0 a NVR, pomáha pri filtrácii falošných poplachov s presnosťou viac ako 90% a rýchlejšou reakciou na skutočné bezpečnostné hrozby. Hikvision AcuSense funguje tak, že detekuje ľudí alebo vozidlá a efektívne odfiltruje falošné poplachy vyvolané prirodzenými pohybmi, napríklad dažďom alebo listami. S automatizovanými svetelnými a zvukovými poplachmi, kamery Hikvision AcuSense tiež odradia potenciálnych votrelcov pred narušením bezpečnosti.

Okrem toho kamery Hikvision AcuSense ďalej zahŕňajú technológiu Hikvision "Powered by DarkFighter" s ultra nízkym osvetlením, ktoré poskytuje vynikajúci obraz pre dohľad dokonca aj v noci.  Powered by DarkFighter  technológia zaisťuje, že organizácie môžu účinne identifikovať a reagovať na bezpečnostné hrozby a poskytnúť skvelé videozáznamy v prípade narušenia bezpečnosti.

Ako doplnenie k Hikvision AcuSense ponúkajú NVR EasyIP 4.0 funkciu “rýchleho vyhľadávania podľa cieľa”, ktorá umožňuje bezpečnostným tímom rýchlo nájsť zábery v prípade bezpečnostného incidentu. To ušetrí veľa hodín pre tímy, ktoré by inak vyhľadávali zábery manuálne.

ODPORÚČANÉ

post-image
Hikvision AcuSense - kľúčové výhody
Čítať ďalej
post-image
Komfortné a ekonomické bývanie
Čítať ďalej
post-image
Kvalitné počítače za dostupnú cenu? Vieme,...
Čítať ďalej
post-image
AKTUALIZÁCIA zariadení ELCOM!
Čítať ďalej

PARTNERI

Dlhodobo spolupracujeme len s overenými partnermi a dodávateľmi, ktorí sú zárukou kvality a rokmi pôsobenia na našom trhu vedia nám i našim klientom poskytnúť cenné skúsenosti.

logo
Zaujímajú vás ďalšie informácie?
Kontakt