blog-image
29
Jan
Kvalitné počítače za dostupnú cenu? Vieme, ako na to
  • date-icon29.01.2019
  • blog-iconPočítače a refurbished produkty
Na trhu dnes nájdete množstvo počítačov. Tie najvýkonnejšie stoja nemalé čiastky. Refurbished vám však ponúka kvalitu za výhodnú cenu, a navyše bude pre vás táto kúpa aj ekologická.

Refurbished alebo renovovaná počítačová technika je totiž odpoveďou na celosvetový problém vzniku elektroodpadu. Ak sa rozhodnete pre takýto počítač, toto vaše rozhodnutie bude nielen ekologické a racionálne, no spoľahnúť sa môžete i na výnimočný pomer kvality a ceny.

Špičkové firmy nakupujú kvalitné a drahé počítače, notebooky a výpočtovú technikuktorú musia aj napriek stále bezchybnému stavu neustále obmieňať. Túto techniku následne preberieme a naši špecialisti ju postúpia renovácii. Každý kus poctivo vyčistíme, testujeme a obnovujeme tak, aby sme vám mohli ponúknuť 100% produkt, vizuálne aj funkčne na vysokej úrovni, no za bezkonkurenčné ceny. Ak sa nám do rúk dostane produkt s chybou, túto odstránime a následne techniku podrobíme náročným testom, aby sme vám mohli ponúknuť počítač s bezchybnou funkčnosťou. V takomto prípade hovoríme o tzv. repasovanej technike. Záruka a servis k týmto produktom je u nás samozrejmosťou. 

Ak si chcete dopriať naozaj kvalitný počítačový systém a nechcete zaň zaplatiť celý majetok, refurbish je pre vás tým správnym rozhodnutím. Naši odborníci vám radi pomôžu s výberom, ktorý vám bude maximálne vyhovovať. Stačí nás kontaktovať.

ODPORÚČANÉ

post-image
Hikvision AcuSense - kľúčové výhody
Čítať ďalej
post-image
Kvalitné počítače za dostupnú cenu? Vieme,...
Čítať ďalej
post-image
Komfortné a ekonomické bývanie
Čítať ďalej
post-image
AKTUALIZÁCIA zariadení ELCOM!
Čítať ďalej

PARTNERI

Dlhodobo spolupracujeme len s overenými partnermi a dodávateľmi, ktorí sú zárukou kvality a rokmi pôsobenia na našom trhu vedia nám i našim klientom poskytnúť cenné skúsenosti.

logo
Zaujímajú vás ďalšie informácie?
Kontakt