blog-image
26
Jan
S výberom kamery vám radi pomôžeme
  • date-icon26.01.2019
  • blog-iconKamerové systémy
Podľa štatistík polície počet krádeží vlámaním u nás každoročne mierne klesá, no napriek tomu sa škody stále pohybujú v miliónoch eur.

Bezpečnosť je mimoriadne dôležitá, a to nielen bezpečnosť firiem či obchodných reťazcov, ale aj rodinných domov. Ochrana majetku je v dnešnej dobe nevyhnutnosťou. Trh je plný rôznych kamerových systémov, ktoré vám môžu túto ochranu zabezpečiť.

Medzi ne patria i bezpečnostné kamery, ktoré síce samotnej krádeži nezabránia, ale môžu vám pomôcť usvedčiť páchateľa. Mnohé firmy či domácnosti odrádza od kúpy týchto kamier vysoká cena, vďaka ktorej boli tieto ochranné prvky dostupné len pre solventných klientov. TonerComp vám však ponúka kvalitné produkty za dostupné ceny. Dôležité je len vybrať si také, ktoré vám budú maximálne vyhovovať.

Z hľadiska konštrukcie rozlišujeme kamery exteriérové a interiérové, pričom ak sa interiér vyznačuje mimoriadne prašným alebo vlhkým prostredím, odporúčame i tu siahnuť po exteriérových kamerách. Jedným z najdôležitejších parametrov pri výbere správnej kamery je jej rozlíšenie. Od tohto rozlíšenia závisí kvalita zaznamenaného obrazu, ale aj veľkosť priestoru, ktorý dokáže kamera zaznamenať. Pri výbere by ste sa tiež mali zamerať na IR osvetlenie, diaľkové ovládanie či na uhol záberu kamery.

Ak si s výberom neviete dať rady, kontaktujte nás a naši doborníci vám radi vysvetlia všetky potrebné informácie, spoločne preberieme všetky parametre a vyberieme pre vás kamery, ktoré budú maximálne vyhovovať vašej firme či domu.

ODPORÚČANÉ

post-image
Kvalitné počítače za dostupnú cenu? Vieme,...
Čítať ďalej
post-image
Hikvision AcuSense - kľúčové výhody
Čítať ďalej
post-image
Komfortné a ekonomické bývanie
Čítať ďalej
post-image
Zverte váš počítač a web do dobrých rúk
Čítať ďalej

PARTNERI

Dlhodobo spolupracujeme len s overenými partnermi a dodávateľmi, ktorí sú zárukou kvality a rokmi pôsobenia na našom trhu vedia nám i našim klientom poskytnúť cenné skúsenosti.

logo
Zaujímajú vás ďalšie informácie?
Kontakt