blog-image
29
Jan
Pokladnice pre malé i veľké firmy
  • date-icon29.01.2019
  • blog-icone-Kasa
Registračná pokladnica je dnes samozrejmosťou, či sa už jedná o malú alebo veľkúfirmu. Naša spoločnosť vám ponúka predaj a servis kvalitných registračných pokladníc vrátane potrebného príslušenstva.

Naša legislatíva vyžaduje od obchodníkov registračné podkladnice, a to nielen od veľkých firiem, ale aj od malých obchodníkov na tržnici. Vďaka našim overeným dodávateľom, ako je napríklad spoločnosť BOWA, vám vieme ponúknuť nielen zaužívané veľké pokladnice, ktoré sú pre malých podnikateľov a obchodníkov nepraktické, ale i šikovné malé pokladnice s atraktívnym dizajnom, ktoré sú vhodné do menších obchodných prevádzok, pre pultový či stánkový predaj, alebo pre sektor služieb - či už sa jedná o kaderníctva, kozmetické štúdiá či wellness služby.

Naše pokladnice sa vyznačujú praktickosťou, moderným vzhľadom a atraktívnym dizajnom, sú pre vás maximálne pohodlné a potešia vás jednoduchou obsluhou a ovládaním. Rovnako tak spĺňajú všetky podmienky fiškálneho zákona o používaní registračných pokladníc. Samozrejmosťou je prepojenie s vašim počítačom či smartfónom.

Ponúkame vám tiež prenosné pokladnice, ktoré nepotrebujú elektrické napájanie, fungujú totiž prostredníctvom batérie. Na jedno nabitie vám však vydržia dlho. Tieto pokladnice sú idálne pre stánkový a mobilný predaj.

Malé či veľké pokladnice, elektrické či prenosné - všetky sa vyznačujú kvalitou a spĺňajú všetky štandarty a kritéria kvality. U nás nájdete produkty, ktoré sa vašej prevádzke maximálne prispôsobia.

ODPORÚČANÉ

post-image
Hikvision AcuSense - kľúčové výhody
Čítať ďalej
post-image
Komfortné a ekonomické bývanie
Čítať ďalej
post-image
Kvalitné počítače za dostupnú cenu? Vieme,...
Čítať ďalej
post-image
AKTUALIZÁCIA zariadení ELCOM!
Čítať ďalej

PARTNERI

Dlhodobo spolupracujeme len s overenými partnermi a dodávateľmi, ktorí sú zárukou kvality a rokmi pôsobenia na našom trhu vedia nám i našim klientom poskytnúť cenné skúsenosti.

logo
Zaujímajú vás ďalšie informácie?
Kontakt