blog-image
29
Jan
Zverte váš počítač a web do dobrých rúk
  • date-icon29.01.2019
  • blog-iconSpráva sieti a serverov
V našej spoločnosti si uvedomuje, že nielen bezpečnosť vašej firmy a domovov je dôležitá, ale rovnako záleží aj na ochrane a profesionálnej starostlivosti o váš počítače a sieť.

Ponúkame vám odbornú správu sietí a serverov, pričom nám záleží predovšetkým na kvalite, bezpečnosti a prevencii. Postaráme sa vám tiež o rýchlosť a spoľahlivosť. Naši odborníci vám radi pripravia balíček služieb na mieru.

Naša spoločnosť sa vám postará o bezproblémový chod vašich služieb, pričom je vysoký výkon samozrejmosťou. Vieme vám zaistiť prevádzku databázových, webových, súborových či virtualizačných serverov, pričom všetky dáta profesionálne zálohujeme. Vaše firemné či iné údaje budú v maximálnom bezpečí. Všetky poskytované služby non-stop monitorujeme, a to počas celého dňa sedem dní v týždni. Ak nastane problém, naši odborníci a online technici sa ho snažia vyriešiť takmer okamžite. Súčasťou našich služieb je aj dokumentácia vykonaných prác.

Okrem správy siete vám v našej spoločnosti vieme zabezpečiť aj predaj a následný servis komponentov a počítačového príslušenstva, ako sú tlačiarne, počítačové myšy či routre.

Ak sa rozhodnete svoj počítač a sieť zveriť do našich rúk, garantujeme vám profesionálny a osobitý prístup, pričom vám ponúkame dlhodobé odborné skúsenosti so správou IT techniky.

ODPORÚČANÉ

post-image
Hikvision AcuSense - kľúčové výhody
Čítať ďalej
post-image
Komfortné a ekonomické bývanie
Čítať ďalej
post-image
Kvalitné počítače za dostupnú cenu? Vieme,...
Čítať ďalej
post-image
AKTUALIZÁCIA zariadení ELCOM!
Čítať ďalej

PARTNERI

Dlhodobo spolupracujeme len s overenými partnermi a dodávateľmi, ktorí sú zárukou kvality a rokmi pôsobenia na našom trhu vedia nám i našim klientom poskytnúť cenné skúsenosti.

logo
Zaujímajú vás ďalšie informácie?
Kontakt